0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Saudi Arabia
King's Cup
Al Shabab Riyadh
۲
۵
Al-Nassr Riyadh
Finished
۲۱:۳۰
Al Hilal Riyadh
۳
۰
Al Taawon Buraidah
Finished
۱۸:۱۵
Abha
۱
۲
Al-Khaleej
Finished
۱۶:۰۰
Spain
La Liga
Rayo Vallecano
۰
۰
Celta de Vigo
inprogress
۲۳:۳۰
Granada CF
۰
۱
Athletic Bilbao
inprogress
۲۳:۳۰
Italy
Serie A
Cagliari
۰
۱
Sassuolo
inprogress
۲۳:۱۵
Empoli
۱
۱
Lecce
Finished
۲۱:۰۰
Portugal
Primeira Liga
Gil Vicente
-
-
Moreirense
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Estoril Praia
۴
۰
Chaves
Finished
۰۰:۰۰
Turkey
Super Lig
Ankaragucu
۱
۱
Caykur Rizespor
Finished
۲۰:۳۰
Konyaspor
۰
۱
Sivasspor
Finished
۲۰:۳۰
Spain
LaLiga 2
Tenerife
۰
۰
Alcorcon
inprogress
۲۳:۳۰
Germany
Bundesliga Women
FC Bayern Munchen (W)
۳
۰
Bayer Leverkusen (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Netherlands
Eerste Divisie (Jupiler League)
AZ Alkmaar Reserves
۰
۰
FC Den Bosch
inprogress
۲۲:۳۰
Ajax Amsterdam Reserves
۱
۱
FC Utrecht Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
England
League One
Portsmouth
۰
۰
Bolton Wanderers
inprogress
۲۳:۳۰
Serbia
Super Liga
FK Radnicki Nis
۲
۱
Partizan Belgrade
Finished
۱۸:۳۰
FK Vojvodina Novi Sad
۲
۰
Napredak Krusevac
Finished
۲۱:۰۰
Asia
AFC Cup Group B
Al Kahraba Club
۳
۱
Al Ittihad Aleppo
Finished
۱۹:۳۰
Al Wehdat
۱
۱
Al Kuwait
Finished
۱۹:۳۰
Romania
Liga I
FC Dinamo Bucuresti
۰
۱
Universitatea Cluj
inprogress
۲۲:۱۵
FC U Craiova 1948
۲
۰
FC Botosani
Finished
۱۸:۳۰
Ukraine
Premier League
Dynamo Kiev
۲
۰
Obolon Kiev
Finished
۱۶:۳۰
Metallist 1925 Kharkiv
۰
۳
PFK Oleksandria
Finished
۱۵:۳۰
Asia
AFC Cup Group D
Odisha FC
۱
۰
Bashundhara Kings
Finished
۱۷:۳۰
Maziya SRC
۱
۰
Mohun Bagan Super Giant
Finished
۱۳:۳۰
Bulgaria
B PFG
FC Yantra Gabrovo
۲
۱
PFC Spartak Varna
Finished
۱۳:۴۵
Ludogorets Razgrad B
۱
۱
Dobrudzha Dobrich
Finished
۱۵:۳۰
FK CSKA 1948 II
۳
۰
FC Dunav Ruse
Finished
۱۵:۳۰
Poland
Ekstraklasa
MKS Puszcza Niepolomice
۱
۰
Widzew Lodz
Finished
۲۱:۳۰
Ecuador
Liga Pro
Independiente Del Valle
۰
۰
LDU Quito
Finished
۰۱:۰۰
Mexico
LIGA MX
Club Tigres de la UANL
۱
۱
Pumas UNAM
Finished
۰۵:۳۰
Israel
Ligat Ha'AL
Maccabi Netanya
۱
۰
Hapoel Beer-Sheva
Finished
۲۱:۳۰
Bulgaria
A PFG
Beroe Stara Zagora
۰
۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۱۹:۰۰
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۳
۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
Finished
۱۶:۳۰
Armenia
Premier League
Pyunik Yerevan
۲
۲
FC Ararat Yerevan
Finished
۱۳:۳۰
World
Friendly International Matches
Colombia
۱
۰
Venezuela
Finished
۰۲:۳۰
Italy
Serie C, Group C
Taranto Sport
۰
۰
AC Monopoli
inprogress
۲۳:۰۰
Virtus Francavilla
۰
۰
Audace Cerignola
inprogress
۲۳:۱۵
Saudi Arabia
Division 1
Al Qaisumah
۰
۴
Al-Quadisiya
Finished
۱۵:۳۰
Al Jabalain
۲
۱
Al-Bukayriyah FC
Finished
۱۵:۵۰
Albania
Kategoria Superiore
KF Partizani Tirana
۱
۱
KF Skenderbeu Korce
Finished
۱۹:۳۰
KS Teuta Durres
۲
۲
KF Egnatia
Finished
۱۹:۳۰
United Arab Emirates
Division 1
Fujairah FC
۱
۰
Dibba Al-Hisn
Finished
۱۶:۱۰
Al Dhaid
۳
۰
Al Jazira Hamra
Finished
۱۶:۱۰
Al Rams
۰
۵
Al Arabi Umm Al Quwain
Finished
۱۶:۱۰
Dibba AL Fujairah
۰
۰
Al Hamriyah
Finished
۱۶:۱۰
Indonesia
Liga 3
Tunas Ngaglik
۰
۰
PS Hizbul Wathan UMY
Finished
۱۱:۴۵
Persikabbar Bandung Barat
۲
۹
Ebod Jaya Cimahi
Finished
۱۰:۰۰
Persika 1951
۰
۲
Persigar Garut
Finished
۱۲:۳۰
Indonesia
Liga 2
PSCS Cilacap
۱
۰
Persekat Kabupaten Tegal
Finished
۱۱:۳۰
Persiraja Aceh
۵
۱
PSDS Deli Serdang
Finished
۱۲:۳۰
India
I-League
Real Kashmir FC
۳
۰
Gokulam FC
Finished
۰۹:۰۰
Sreenidi Deccan
۱
۰
Delhi FC
Finished
۱۷:۰۰
England
Premier League Cup U21
Sunderland U21
۰
۲
Tottenham Hotspur U21
inprogress
۲۲:۳۰
Crystal Palace U21
۰
۳
Middlesbrough U21
inprogress
۲۲:۳۰
Colchester U21
۱
۰
Leeds United U21
inprogress
۲۲:۳۰
Sheffield Utd U21
۰
۰
West Bromwich U21
inprogress
۲۲:۳۰
Wolverhampton U21
۰
۱
Norwich City U21
inprogress
۲۲:۳۰
Burnley U21
۰
۰
Leicester U21
inprogress
۲۲:۳۰
Peterborough United U21
۰
۰
Bristol City U21
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Managua FC
۰
۱
Real Esteli FC
Finished
۰۴:۳۰
Turkey
2. Lig - White Group
Kasimpasa Erokspor
۱
۲
1928 Bucaspor
Finished
۱۴:۳۰
Qatar
U21 League
Al-Shamal U21
۱
۱
Al Gharafa U21
Finished
۱۸:۰۰
Al-Rayyan SC U21
۳
۱
Al-Sadd SC U21
Finished
۱۸:۰۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
CA Regional de Resistencia
۰
۰
CSCD Makalle
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Defensores Salto
۲
۳
Juventud de Pergamino
Finished
۰۲:۳۰
CD Villa Sanguinetti
۳
۲
Universitarios de Salto
Finished
۰۲:۰۰
Estudiantes de Resistencia
۴
۴
FC Barberan
Finished
۰۱:۳۰
Villa Belgrano
۵
۱
CA 9 de Julio Chacabuco
Finished
۰۱:۳۰
Sarmiento de Dolores
۴
۳
Ayacucho FC
Finished
۰۱:۳۰
San Lorenzo
۸
۰
Club Boulevard Norte
Finished
۰۰:۳۰
SEM Bragado
۱
۰
Huracan Chivilcoy
Finished
۰۰:۳۰
Guarani Antonio Franco
۲
۳
Central Iguazu
Finished
۰۰:۳۰
Club Atletico San Lorenzo De Alem
-
-
Club Boulevard Norte
Finished
۰۰:۳۰
Jamaica
Premier League
Waterhouse FC
۱
۱
Portmore United
Finished
۰۲:۳۰
Dunbeholden FC
۲
۲
Tivoli Gardens
Finished
۰۰:۰۰
Mexico
Liga TDP
Chivas Alamos FC
۰
۱
Deportivo Halcones de Rayon
Finished
۰۱:۳۰
India
Delhi Premier League
Indian Air Force
۳
۳
Friends United Bangalore
Finished
۰۹:۳۰
Tarun Sangha
۰
۰
Royal Rangers FC
Finished
۱۲:۳۰
Mauritania
Division 1
ASC Gendrim
۲
۱
Nouakchott King's
Finished
۲۰:۰۰
AS Douanes
۱
۰
FC Inter de Nouakchott
inprogress
۲۲:۵۰
Thailand
Thai League 1
Chiangrai United FC
۱
۲
Police Tero FC
Finished
۱۶:۳۰
Costa Rica
Primera Division
LD Alajuelense
۱
۰
CS Herediano
Finished
۰۲:۳۰
Tanzania
Premier League
Azam FC
۲
۱
Jkt Tanzania
Finished
۱۹:۳۰
Singida BS FC
۰
۰
Kinondoni MC FC
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
2. Lig - Red Group
Fethiyespor
۲
۰
Arnavutkoy
Finished
۱۴:۳۰
24 Erzincanspor
۲
۰
Etimesgut Belediyespor
Finished
۱۳:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Roma U19
۳
۲
Atalanta U19
Finished
۱۷:۰۰
Northern Ireland
NIFL Reserves League
Linfield Reserves
۱
۰
Glentoran Reserves
inprogress
۲۳:۱۵
Cliftonville Reserves
۰
۰
Dungannon Swifts Reserves
inprogress
۲۳:۳۰
Loughgall Reserves
۰
۰
Carrick Rangers Reserves
inprogress
۲۳:۱۵
Glenavon Reserves
۰
۰
Coleraine Reserves
inprogress
۲۳:۱۵
Newry City Reserves
۰
۰
Crusaders Reserves
inprogress
۲۳:۱۵
Larne Reserves
۰
۰
Ballymena United Reserves
inprogress
۲۳:۳۰
Jordan
1st Division
Umm Al Qotain
۱
۱
Amman FC
Finished
۱۵:۳۰
Sama Al Sarhan
۰
۳
Ittihad AL Ramtha
Finished
۱۵:۳۰
England
Southern League Premier Division Central
Hitchin Town FC
۰
۱
Leiston Football Club
inprogress
۲۳:۱۵
Bolivia
Copa Division Profesional
The Strongest La Paz
۰
۲
Jorge Wilstermann
Finished
۰۱:۰۰
Blooming
۱
۲
Royal Pari
Finished
۰۳:۰۰
Italy
Serie A Women
Sassuolo (W)
۱
۲
Fiorentina (W)
Finished
۲۰:۳۰
India
Shillong Second Lague
Sohryngkham
۱
۲
Sohiong United
Finished
۱۲:۱۵
Greece
Super League 2, Group A
Niki Volou
۳
۲
PAOK B
Finished
۱۶:۳۰
Larissa FC
۳
۰
Apollon Pontou FC
Finished
۱۶:۳۰
Belgium
U21 Pro League
Patro Eisden Maasmechelen U21
۱
۱
Francs Borains U21
inprogress
۲۲:۳۰
Serbia
Prva Liga
FK Graficar Beograd
۲
۱
RFK Novi Sad 1921
Finished
۱۵:۳۰
Tekstilac Odzaci
۵
۰
FK Radnicki Beograd
Finished
۱۵:۳۰
England
Professional Development League
Watford U21
۱
۳
Millwall U21
Finished
۱۶:۳۰
Wigan U21
۰
۰
Hull City U21
Cancelled
۱۶:۳۰
Cameroon
Elite Two
Renaissance FC de Ngoumou
۱
۰
Unisport Bafang (Haut-nkam)
Finished
۱۶:۰۰
Tonnerre Yaounde
۱
۰
Racing de Bafoussam
Finished
۱۸:۰۰
Leopard de Douala
۱
۱
Panthere Sportive Du Nde
Finished
۱۷:۳۰
Albania
Kategoria e Pare
FK Vora
۳
۱
KS Flamurtari Vlore
Finished
۱۵:۰۰
Apolonia Fier
۰
۱
Af Elbasani
Finished
۱۵:۰۰
El Salvador
Primera Division
Alianza FC
۱
۱
CD Aguila
Finished
۰۰:۳۰
CD Dragon
۱
۳
Jocoro FC
Finished
۰۰:۳۰
Honduras
Liga Nacional
CD Olimpia Tegucigalpa
۲
۰
Genesis Huracan
Finished
۰۱:۳۰
Costa Rica
Primera Division Women
Saprissa (W)
۲
۳
Alajuelense (W)
Finished
۰۰:۳۰
India
Mumbai Super Division
Iron Born FC U19
۱
۱
Mumbai Young Boys
Finished
۰۹:۰۰
Mumbai Soccer Prodigies
۳
۱
Mumbai Strikers
Finished
۱۱:۰۰
Zanzibar
Premier League
Ngome FC
۳
۱
Hard Rock SC
Finished
۱۶:۴۵
Nigeria
NNL
Tradesafe FC
۲
۱
Crown FC
Finished
۱۷:۳۰
Turkey
1. Lig
Altay SK Izmir
۰
۱
Boluspor
Finished
۲۰:۳۰
Spain
Regional League Women
Villarreal C (W)
۳
۱
Tavernes Blanques (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Trinidad And Tobago
TT Premier League
Point Fortin FC
۴
۰
Central FC
Finished
۰۱:۳۰
El Salvador
Liga Feminina
CD Platense Zacatecoluca (W)
۰
۶
Alianza FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
Turkey
Super Lig Women
Fomget GSK (W)
۰
۱
Besiktas (W)
Finished
۱۸:۰۰
Poland
1. Division
Termalica BB Nieciecza
۲
۱
Arka Gdynia
Finished
۲۰:۳۰
Israel
Liga Alef South
Shimshon Kafr Qasim
۰
۲
Sport Club Dimona
Finished
۱۴:۱۵
Slovenia
Prva liga
Radomlje
۲
۲
NK Maribor
Finished
۲۰:۰۰
Rwanda
National League
Amagaju
۱
۳
AP Rwandaise FC
Finished
۱۶:۳۰
United Arab Emirates
League Cup
Al Wahda Abu Dhabi
۴
۲
Al Jazira
Finished
۱۶:۱۵
Al Wasl
۳
۰
Shabab Al Ahli Dubai
Finished
۱۹:۰۰
Uganda
Premier League
UPDF FC
۱
۱
Mbarara City
Finished
۱۶:۳۰
Colombia
Primera A
CD Junior de Barranquilla
۳
۲
Independiente Medellin
Finished
۰۰:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۱
۰
Club Xelaju
Finished
۰۴:۳۰
Chile
Primera B
Deportes Iquique
۴
۳
Santiago Wanderers
Finished
۰۱:۳۰
India
Goa Pro League
Dempo SC
۲
۱
Churchill Brothers
Finished
۱۳:۴۵
Qatar
Reserve League
Al Duhail SC U23
۳
۰
Qatar SC Doha U23
Finished
۱۸:۰۰
Al-Shamal U23
۱
۱
Al Gharafa SC U23
Finished
۱۸:۰۰